Kullanıcı Sözleşmesi

tahminman.com sitesindeki metinlerin, görüntülerin, seslerin, yazıların ve diğer malzemelerin her türlü telif hakkı ve diğer bağlı  hakları tahminman.com şirketine veya bağlı olan şirkete, kişilere ve yöneticilerine aittir.

tahminman.com sitesi ücretsizdir ve bu şekilde inceleyebilirsiniz. tahminman.com şirketinin, sahibinin veya bağlı ortaklıkların izni veya haberi olmadan sitenin hiçbir bölümü çoğaltılıp ticari kazanç amacıyla satılamaz ya da dağıtılamaz. Bunların dışında yazılı çıktı halinde veya başka bir siteye gönderilmesi de dahil olmak üzere elektronik formatta başka herhangi bir çalışmaya, yayına veya siteye eklenemez.

Bu sitedeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı siteye eklenmiştir ve tahminman.com şirketi ve bağlı çalışanların izni ve ortak çalışması ile düzenlenmektedir. Belirli amaçlar için sadece bu bilgiler temel alınamaz ve bu bilgilerin doğruluğu ya da eksiksiz olması konusunda hiçbir beyanat ya da garanti verilmemiştir. tahminman.com‘da bazı 3.taraf reklamlar, yazılar ve yönlendirmeler yer alabilir. Bu gibi sitelere veya bununla bağlantılı herhangi bir siteye erişimden ya da bunların kullanımından  kaynaklanan, her türlü kar ve dolaylı, tesadüfi ya da bağlı kayıp da dahil olmak üzere her türlü kayıp, zarar ya da maliyetten tahminman.com veya herhangi bir bağlı şirketi veya bağlı şirketlerin yetkilileri, çalışanları ya da temsilcileri sorumlu tutulamaz.

tahminman.com gerekli bazı zamanlarda ve önceden bildirimde bulunmaksızın bu sitede değişiklik ve düzeltme yapma hakkına sahiptir. Kullanıcılar tekrar siteye girdiğinde otomatik olarak kullanıcı sözleşmesini tekrar kabul etmiş sayılırlar.