Canlı İddaa Nedir ? Nasıl Oynanır ?

Canlı İddaa hakkında bilmediklerinizi ve merak ettiklerinizi bu yazımızla anlatıyoruz.

İddaa‘nın el değiştirmesi ile birlikte bu sene ciddi yenilik ve düzenlemeler gelmişti. Getirilmiş olan yeniliklerden Canlı İddaa oyun modeli 28 Ağustos 2019 ‘da faaliyete geçip oynanmaya başlandı. Peki bu canlı iddaa nedir ? Canlı iddaa nasıl oynanır ? Canlı iddaa oynarken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir ? Canlı İddaa nerede oynanır ? Canlı iddaa taktikleri nedir ? bu sorulara sizler için yanıt olucaz yazımızı okumaya devam edin.

Şubat 2019’da gerçekleşen iddaa ihalesini kazanan Demirören Holding ve ortağı Scientific Games olmuştu. İhaleyi kazanmalarıyla birlikte Canlı İddaa, oranlarda artış ve minimum iddaa sistemi gibi iddaa da birçok yenilik yaptılar. En büyük yenilik olarak baktığımızda Canlı İddaa‘yı görebiliyoruz hadi Canlı İddaa ne yakından tanıyalım.

Canlı İddaa Nedir?

Canlı İddaa, spor müsabakaların oynadığı sırada oynayabileceğiniz bir tahmin türüdür. Avrupa’daki birçok tahmin sitesinde oynanmasına rağmen bizim ülkemizde oynanmıyordu. Bu seneki iddaa ihalesinde Demiröeren Holding ve Scientific Games ortaklığıyla kazanması sonucu getirdikleri yenilik ve düzenlemelerle bizim ülkemizde de yasal bir şekilde 28 Ağustos 2019 ‘da oynanmaya başlandı.

Canlı İddaa Nasıl Oynanır?

Bir spor müsabakasının oynandığı sırada maçın gidişatına göre o an ki oranlarla maçı izlerken oynayabilirsiniz. Oranlar anlık olarak yenilenmektedir. Geçen süre, maç sırasında yaşanan olaylar gibi bir çok etkene bağlı olarak oranlar sürekli değişmesi mümkün. Oranlar sadece sizin oynadığınız zamana göre değerlendirilir. Yani diyelim ki 1.70 oranla oynadığınız maç  ilerleyen dakikalarda oranı düştüyse bu sizi etkilemez. Oynadığınız dakika ile değerlendirilirsiniz.

Canlı İddaa Oynarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Oynadığınız tahminin kazanmanın yolu sağlam analizden geçer. Bu yüzden canlı iddaa oynarken iyi bir analiz yapmanız gerek. Analiz yaparken de iddaa tahmininde bulunacağınız spor karşılaşmasında takımların atak sayılarına, gol girişimlerine, korner sayılarına, top tutma yüzdelerine, pas sayılarına ve kart sayılarına bakıp güzel bir analiz yapmanız gerek, analiz yapmadan yapacağınız tahminler kaybetmenize neden olabilir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus da hızlı düşünüp karar vermek. Canlı iddaa‘da oranlar hızlı değişmekte. O an yaşanılan bir olay oranlara anında etki edecektir. Yani siz gol olmadan 2-3 saniye öncesinden ucu ucuna yetişerek oynadığınız tahmin kabul edilmeyecektir. Sistem sürekli güncellendiği için böyle bir yüksek ihtimali size tanımayacaklardır.

Canlı İddaa Nerede Oynarım ?

Canlı İddaa devlet onaylı yasal tahmin sitelerinde güvenilir bir şekilde oynayabilirsiniz. Kesinlikle yasa dışı tahmin sitelerinde iddaa oynamayı ve +18 yaş altında olanlara iddaa oynamalarını tavsiye etmiyor ve önermiyoruz.

Yaptığımız Futbol Tahminlerine ve Basketbol Tahminlerine bakmadan iddaa oynamanızı önermeyiz. Sizler için en iyi ve en kapsamlı analizi yapıp, kazandıran tahminler vermekteyiz. Tutan Tahminler bölümümüzden de tutturduğumuz tahminleri ve başarı oranımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: