Basketbol Tahmin Seçenekleri Ve Kuralları

Yeni basketbol tahmin seçenekleri ve kurallarını sizler için derledik.

Futbol gibi yenileye giden basketbol, yeni gelen tahmin seçenekleri ve değişen kuralları ile basketbol için iddaa oynanması daha zevkli bir hale gelmiş oldu. Bu yazımızda Yeni basketbol tahmin türleri ne ?Yeni basketbol kuralları ne ?Yeni basketbol kurallarının ne gibi avantajları var ? gibi sorularınıza yazımızla yanıt olmaya çalışacağız.

Sitemizde sadece futbol değil aynı zamanda basketbol paylaşımları da yapmaktayız. Basketbol da yapılan bu tür değişikliği ziyaretçilerimizin öğrenip yeni tahmin seçenekleri ile iddaa oynama keyiflerini daha da arttıracağını düşündüğümüz için yeni basketbol tahmin seçeneklerini ve kurallarını sitemizde yer vermek istedik.

Yeni Basketbol Tahmin Seçenekleri Ne?

Direkt Maç Sonucu:Maç sonucunun 1 veya 2 olarak tahmin edilmesi.

Uzatma Olur Mu ? :Maç sonu berabere olup, olmayacağı tahmin edilmesi.

Ev Sahibi ALT/ÜST : Ev sahibi takımın attığı sayıyı ALT/ÜST olarak tahmin edilmesi.

Deplasman ALT/ÜST : Deplasman takımının attığı sayıyı ALT/ÜST olarak tahmin edilmesi.

Maç Sonucu ALT/ÜST : Maçın sonunda kazanan takımla, atılan sayının ALT/ÜST olarak tahmin edilmesi.

İlk Yarı ALT/ÜST : İlk yarı atılan toplam sayının ALT/ÜST olarak tahmin edilmesi.

İlk Periyot Sonucu :İlk periyotta hangi takımın önde olduğu 1, 2 veya beraberlik olarak tahmin edilmesi.

Hangi periyotta fazla sayı olur ? : Oynanan 4 periyottan hangi periyot da fazla sayı atılacağının tahmin edilmesi.

Hangi takım kaç sayı farkla kazanır ? : 1-5, 6-10 ve 11 gibi ev sahibi veya deplasman takımın kaç sayı farklı atacağı olarak tahmin edilmesi.

Yeni Basketbol Tahmin Kuralları Ne?

Futbolda kuralların değiştiği gibi basketbol içinde bazı kurallarda değişiklikler yapıldı. İşte o yeni basketbol kuralları;

Handikapsız Maç Sonucu : Tüm maçları handikapsız olarak maç sonu 1 veya 2 olarak tahmin yapabilirsiniz.

Handikap Seçenekleri : Yeni kuralla birlikte artık 7 handikap seçeneği bulunmakta. Oynayacağınız handikap tahminine göre oranlarda değişiklik yükselme ya da azalma olacaktır.

ALT/ÜST Seçenekleri : Handikapta olduğu gibi artık 7 farklı toplam atılan sayı seçeneği bulunmakta. Tahmininize göre oranlarda değişiklik yükselme ya da azalma olacaktır.

Uzatma : Yeni basketbol kurallarıyla birlikte oyunlarda uzatma süreleri de dahil edildi. 4 periyotluk bir oyunda beraberlik olursa, uzatmalarda atılan sayılar da kabul edilecek.

Futbol da olduğu gibi basketbolda da yapılan değişiklikler ve tahmin seçeneklerini sizler için derleyip anlattık. Yeni tahmin seçenekleri ve kurallar ile birlikte basketbol daha da zevkli bir hale gelmiş oldu. Bizim tarafımızca yapılan bu yenilikler gayet güzel ve hoş olmuş. Günlük olarak hazırladığımız Basketbol Tahminleri bölümümüze, futbol tahminlerine bakmak isterseniz Futbol Tahminleri bölümümüze bakarak maç tahminlerini ve yaptığımız analizleri inceleyebilirsiniz. Tutturduğumuz maçlara bakmak için de Tutan Tahminler bölümümüzden ulaşabilirsiniz. İddaa ile ilgili bilgilendirici diğer blog konularına Blog bölümümüzden okuyabilirsiniz.

Sizce basketbol için yapılan bu tahmin seçenekleri ve kuralları beğendiniz mi ? bu düzenleme daha iyi mi olmuş ? görüşlerinizi merak ediyoruz yorum olarak bırakırsanız seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: